İstanbul Eczacılar Üretim Temin Dağıtım Kooperatifi
İLAÇ DIŞI ÜRÜNLER KAMPANYASI BAŞLADI!
06.12.2011

ÜYELERİMİZE ÇOK ÖZEL FİYATLARLA…

5 – 23 ARALIK 2011

İLAÇ DIŞI ÜRÜNLER KAMPANYASI BAŞLADI!

 

İstanbul Ecza Koop ITRİYAT VİTRİNİ “Üyelerimize çok özel fiyatlarla” sloganı ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. İstanbul Ecza Koop üyelerinin bilinçli seçimi ve tedarikçilerimizin gösterdiği duyarlılıkla; her sayısı daha fazla ürün çeşidi ve fiyat avantajları sunan ve her zaman olduğu gibi zengin içerikli “ITRİYAT VİTRİNİ”, ARALIK 2011 sayısı  ile karşınızda.

Sadece 5 – 23 Aralık 2011 tarihleri arasında geçerli olan ve sizlere ulaştırılan Itriyat Vitrini kataloğunda yer alan ıtriyat tedarikçilerimizin üyelerimize çok özel fiyat indirimleri veya mal fazlası sundukları yeni kampanyamız başladı!

Bu özel kampanyadaki ürünlere ait İstanbul Ecza Koop ürün kodları, siparişlerinizi kolaylıkla verebilmeniz için katalogda yer alıyor. Katalogda yer alan ürünleri sadece 5 – 23 Aralık 2011 tarih aralığında tedarikçi firmaların üyelerimize sağladığı avantaja göre çok özel indirimli fiyatlarla veya mal fazlaları ile temin edebilirsiniz. İlaç Dışı Ürünlerle ilgili siparişlerinizi gecikmeden verin, bu kampanyayı kaçırmayın!

Hemen sipariş vermek için tıklayın

Kataloğu görmek için tıklayınız.

İstanbul Ecza Koop

Not: Kampanya kataloğu ulaşmayan üyelerimiz Itriyat Bölümü satış temsilcilerimizi arayabilirler.